Велосипед без педали ЦРВЕН – SMART TRIKE FOLDING – BALANCE BIKE

4590ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 1030500 Категории , , ,

Опис

Балансерот smarTrike служи за развивање на моторика на мускулите, погоден за користење при проодување на вашето дете. Препорачливо за возраст од две до пет години.
Овој нов модел може да се склопи и е многу практичен за транспорт.

Balance велосипедот е идеален за тренирање на рамнотежата.
Седиштето е удобно и се подесува на различна висина.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.