Детски скутер SmarTrike Т1, розов

7290ден 6590ден

внеси »
Шифра на производот 2020200 Категории , , , , ,

Опис

Детски скутер SmarTrike T1, во розова боја

Овој скутер расте со вашето дете.
Со патентиран систем за Т-заклучување (рачките на скутерот не се наведнуваат), овој скутер му помага на вашето дете постепено да ги стекнува вештините што му се потребни за да се движи како професионалец.
Одлично за деца над 15 месеци, првата фаза им овозможува на децата да туркаат со нозе додека седат.
Втората фаза (по отстранувањето на седиштето) е да се добие поголема самодоверба.
Функцијата T-заклучување овозможува рачките и воланот на скутерот да не се наведнуваат.
Ова им помага на децата да се чувствуваат посигурни кога учат да возат. Третата фаза е слободен стил.
Механизмот на навалување лесно се активира со вртење на T-заклучувањето налево, давајќи му на вашето дете малку поголема слобода додека вози.
Без разлика во која фаза е, скутерот е опремен со многу функции за да му обезбеди на детето максимална удобност и безбедност.
Прилагодливо седиште, телескопска рачка со гумени рачки и лесно достапна сопирачка.

За деца над 15 месеци – со вклучено седиште;
За деца над 2 години – без седиште, со активиран систем за заклучување;
За деца над 3 години – без седиште, со влечење на телескопската рачка и слободно управување.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.