SmarTrike 3-во-1 трамполина 90cm

8490ден

внеси »
Шифра на производот 910110 Категории , , , , , ,

Опис

Трамполина 3-вo-1 SmarTrike, 90 см

Мултифункционалната Трамполина 3-вo-1 smarTrike, 90 см,
е наменета за 3 различни возрасни етапи; подогна е за деца на возраст од 10 месеци до 5 години.
1. Прва етапа: центар за игра со топчиња (околу 40 топки во различни бои ),
погодна за деца од 10м+ месеци.
2. Втора етапа: Трамполина со држач за раце, кој му помага на детето
да биде по стабилно, погодна за деца од 12+ месеци.
3.Трета етапа: Трамполина за скокање, за возраст од 2-5 години.
на оваа возраст, децата можат да скокаат freestyle 🙂
корисна е за развивање на координацијата и балансот на детето.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.