SmarTrike, Recliner 4 in 1 трицикл 4 во 1 со играчки

12990ден 9990ден

внеси »
Шифра на производот 191502 Категории , , ,

Опис

Детски трицикл 4 во 1 smarTrike Recliner

Практичниот трицикл е направен со специјална технологија, со која, речиси секој дел од него може да ја промени својата позиција. На пример, седиштето може да се повлече напред и назад кога ќе одлучите да направите кратка пауза за време на прошетката. За да се надополни овој ефект, исто така постои и крошна што ќе ја задржи сенката. Рачката на притискање може да се прилагоди на различни висини, како и целосно да се отстрани. Има и мала торба за чување на играчки и додатоци. Ако одлучите да го користите детскиот трицикл како велосипед, само тргнете го потпирачот за нозе и оставете го вашето дете да научи да вози со педали. Накратко: трициклот „расте“ со вашето дете и е непроценлив придружник во забавата цело време.

Детскиот трицикл е направен од висококвалитетни материјали за максимална стабилност и безбедност на вашето дете, а тркалата се изработени од специјална гума за непречено движење. Обезбеден е со заштитна рамка и ремени со влошки кои нема да наштетат на деликатната кожа на бебето. Опремен е со удобно седиште, отстранлива крошна и корпа за складирање, како и рачка за притискање, која крие голема торба со патент

· За возраст од 6 месеци до 3 години;

· Дозволена тежина на детето: до 20 кг .;

· Големина на пакетот: 60 x 37 x 27 см .;

· Тежина на трициклот: 10 кг.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.