SmarTrike SmartFold 700 Склоплив трицикл 7 во 1 , црн

14990ден 11990ден

Производот е распродаден

Опис

Детскиот трицикл smarFold 700  7-во-1 е трицикл/количка кој целосно се склопува.Направен е да расте со вашето бебе од 6 до 36 месеци и може да се склопи компактно, што го прави идеален избор за патување со семејството.

Патентот Touch Steering® му овозможува на родителот да го контролира трициклот кај бебето и да го маневрира без проблеми, со  лесен допир и лесен притисок и истиот интуитивно се насочува во посакуваната насока.

Трициклот за бебиња 700  има полу-лежечко седиште, така што вашето бебе може да седи исправено или да спие удобно додека се движи. Има платнена обвивка за оптимална удобност, која може да се отстрани и да се измие доколку е потребно. Овој трицикл расте со вашето бебе во 7 фази – од трицикл што го притискате да го вози вашето бебе до самостоен трицикл за мало дете, што му помага да развие моторни вештини, самодоверба и рамнотежа за време на неговото независно возење и возење на трициклот.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.