Chess Spin Master Games – Дрвен Шах

990ден

внеси »
Шифра на производот 6033313 Категории , ,

Опис

димензии на кутијата : 28 x 19 x 7 см

димензии на таблата : 27 х 27 см

материјал : 100% дрво

 

 

 

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.