PAW PATROL Memory Match Cards Spin Master – ИГРА Меморија

360ден 260ден

внеси »
Шифра на производот 6033301 Категории , , , ,

Опис

  • картички со лковите на хероите од Paw Patrol
  • содржи 72 картички 
  • 2-4 играчи (за возраст 3+)
  • димензии : 26.5 x 4.8 x 19.5 cm

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.