Spin Master Kinetic Sand Aromatic – Кинетички Песок со арома асортиман

490ден

внеси »
Шифра на производот 6053900 Категории , , , ,

Опис

  • димензии на производот: 17 х 13 см
  • содржи 227 гр.песок
  • направено од вистински песок со кинетички својства и додадена арома
  • при порачка внесете информација кој модел ( боја, арома )  го порачувате
  • цената е за едно пакување, а достапни се 4 различни пакувања/ароми : ванила, чоколадо, црешна и зелено јаболко

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.