Spin Master Kinetic Sand green- ВИОЛЕТОВ Кинетички Песок во кесичка 907гр

1190ден 990ден

внеси »
Шифра на производот 6047184 Категории , , , ,

Опис

  • Кинетичкиот песок им овозможува на децата часови забава и креативност.
  • Песокот лесно е да се обликува , со раце или со калапчиња.
  • Кинетичкиот песок не се суши, и не ги губи своите кинетички својства, па може да се користи одново и одново.
  • Содржи 907 гр. песок во ВИОЛЕТОВА боја
  • Производот е спакуван во кесичка која лесно се отвора и затвара после секоја употреба.
  • Возраст: 3+ години

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.