Spin Master Kinetic Sand Metallic gold/silver -Кинетички Песок Металик Сребрен/Златен

1390ден 1190ден

ЗлатнаЗлатнаСребренаСребрена
Clear
внеси »
Шифра на производот 6026411 Категории , , , ,

Опис

 

  • направено од вистински песок со кинетички својства
  • при порачка внесете информација која боја ја порачувате
  • цената е за едно пакување, а достапни се 2 различни бои
  • Кинетичкиот песок им овозможува на децата часови забава и креативност.
  • Песокот лесно е да се обликува , со раце или со калапчиња.
  • Кинетичкиот песок не се суши, и не ги губи своите кинетички својства, па може да се користи одново и одново.
  • Содржи 454гр. песок во златна или сребрена светкава варијанта
  • Возраст: 3+ години

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.