Spin Master Kinetic Sand Sandcastle Set – кинетички песок сет со калапчиња

1390ден

внеси »
Шифра на производот 6024397 Категории , , , ,

Опис

  •  Кинетичкиот песок им овозможува на децата часови забава и креативност.
  • Песокот лесно е да се обликува , со раце или со приложените калапчиња.
  • Кинетичкиот песок не се суши, и не ги губи своите кинетички својства, па може да се користи одново и одново.
  • Содржи 454 гр.кинетички песок, 4 калапчиња и кадичка за играње.
  • Производот е достапен во неколку различни живи бои.
  • Возраст: 3+ години

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.