Ten Games Spin Master – сет од 10 семејни игри во дрвена кутија

2490ден

внеси »
Шифра на производот 6033153 Категории , ,

Опис

Димензии : 31 x 31 x 7.5cm

Дрвена амбалажа за практично чување.

Сетот содржи 10 популарни игри, погодни за различни возрасти, од 6+ години

 

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.