BABY Born – Глава за шминкање и фризури

2890ден

Стил во сите бои на виножитото!
Глава за шминкање и и правење фризури, со обоени прамени на косата.
Младите стилисти можат да создадат фенси фризури со прамени во боја и да направат прекрасни плетенки.
Косата може да се украси и со кредата за коса во розова, виолетова и тиркизна боја ( која лесно се вади ).
Налепниците во разни форми и бои се украси за нејзиното деколте и лице.
Ах, тие прекрасни светкави трепки …

Производот е распродаден

Опис

Стил во сите бои на виножитото!
Глава за шминкање и и правење фризури, со обоени прамени на косата.
Младите стилисти можат да создадат фенси фризури со прамени во боја и да направат прекрасни плетенки.
Косата може да се украси и со кредата за коса во розова, виолетова и тиркизна боја ( која лесно се вади ).
Налепниците во разни форми и бои се украси за нејзиното деколте и лице.
Ах, тие прекрасни светкави трепки …

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.