BABY Born – Кукла за бебиња, 30см.

1090ден

внеси »

Опис

BABY Born – Кукла за бебиња, 30см.

Cute Sleepy е вистинска сонлива кукла, која секогаш го носи своето капче за спиење.

Кога вашата кукличка со меко тело е уморна, само спуштете го капчето преку нејзините очи.

Лека ноќ!

Може да се пере рачно на 30 °.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.