BABY Born кукла за спиење 30 цм

1590ден

BABY Born – Кукла за сон

Погодна за бебиња и деца: оваа мала кукличка со должина од 30 см. е првата пријателка
на најмалите и може да стои во креветчето на бебето.
Телото и е меко, а розовата облека е воздушеста.
Срцето на стомачето и свети.

внеси »

Опис

BABY Born – Кукла за сон

Погодна за бебиња и деца: оваа мала кукличка со должина од 30 см. е првата пријателка
на најмалите и може да стои во креветчето на бебето.
Телото и е меко, а розовата облека е воздушеста.
Срцето на стомачето и свети.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.