Робо – риба – Zuru Robo Alive Junior Fish

790ден

 

внеси »
Шифра на производот 25253 Категории , , ,

Опис

РОБО Рипче кое плива како вистинска риба.

*Рипчето има сензори кои се активираат при допир со вода

*Плива во сите насоки

димензии: 21 x 13 x 23 cm

батерии: 3 AAA ( вклучени во сетот )

*серијата Robo Alive Junior има 3 животни: пајче, рипка и крокодилче

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.