Смашерс-Гигантското јајце на диносаурус

1990ден


внеси »
Шифра на производот 7448 Категории ,

Опис

Подгответе се за големо изненадување! Гигантското јајце на диносаурус Зуру Смашерс е преполно со 25 возбудливи и различни забави – гребење, , вулкан лава, карпа за ископување и многу повеќе.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.