Смашерс-метална кутија за чување фигури

560ден

внеси »
Шифра на производот 7440 Категории ,

Опис

Металната кутија Zuru Smashers е идеална за чување на вашата колекција на фигури. Комплетот вклучува брошура што ги опишува сите модели на фигури (што ќе го олесни нивното собирање), и изненадувачка фигура (скриена во јајце).

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.