Смашерс- 3 фигури на диносауруси во јајце

490ден

внеси »
Шифра на производот 743 Категории ,

Опис

Кул диносаурусите Zuru Smashers, кои се кријат во јајцата, ќе ги претворат игрите на табла во неверојатно патување низ времето! Комплетот вклучува три фигури, од кои две се скриени во јајца.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.