Rainbocorns Fairycorn Surprise

2690ден

внеси »
Шифра на производот 9238 Категории , , , ,

Опис

Rainbowcourns – меко животно со блескаво бајковито срце – изненадување!

Rainbocorns Fairycorn Surprise е полно со магични изненадувања! Отпакувајте и откријте неверојатни магични изненадувања од бајките, вклучително и бајковити крилја што можете да ги носите! Откријте 7 нови Rainbowcorn, вклучувајќи ги Toof Bunnycorn, Vacay the Poodlecorn, DJ Unicorn, Styla the Kittycorn, Abra the Owlcorn и Honey, супер реткиот Golden Hypocorn! Кој лик ќе го најдете во јајцето е изненадување!

Секоја самовилко јајце доаѓа со магични самовилски крилја што можете да ги носите! Вклучени се прилагодливи врски за да се осигура дека крилата удобно се вклопуваат. Има толку многу изненадувања за собирање, вклучително и брилијантно срце од бајките!

Карактеристики:

Кое животно ќе ти се падне е изненадување!
Цената е за 1 парче.
За деца над 3 години.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.