Бебе со докторски сет

1790ден

Одличен подарок за сите малечки докторки е ова болно бебе кукла, а кога ќе и ја стиснете раката и се вцрвуваат образите и почнува да кашла🧑🏼‍⚕️
Комплетот вклучува кукла бебе од 40cm, стетоскоп, шишенце сируп, инекција и топломер.

внеси »

Опис

Одличен подарок за сите малечки докторки е ова болно бебе кукла, а кога ќе и ја стиснете раката и се вцрвуваат образите и почнува да кашла🧑🏼‍⚕️
Комплетот вклучува кукла бебе од 40cm, стетоскоп, шишенце сируп, инекција и топломер.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.