Engino IG20 – Inventor Girl 20 models

1890ден 1490ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 50057 Категории , ,

Опис

Новата серија за девојчиња INVENTOR е одлична активност за деца, особено за девојчиња кои се заинтересирани за градежништво и инженерство. Ја поврзува имагинарната игра со создавање на 3Д-модели. Светлите бои на јоргован, розова, светло зелена и небесно синат боја, дополнети со брилијантни елементи, сигурно ќе ги заинтригираат децата и ќе ги принудат да ја истражуваат својата креативна страна. Серијата започнува со 5 модели, а завршува со 20.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.