Smooshins Surprise Maker Kit Креативен Сет

3890ден 1990ден

внеси »
Шифра на производот 440003 Категории , , ,

Опис

Smooshins Surprise Maker Kit е одличен подарок за сите креативни девојчиња кои со овој сет можат да направат свои уникатни SMOOSHINS скуиши куклички и да ги украсат по своја желба.

Секој сет соддржи две мистериозни калапчиња и четири различни бои и гел со кој се мешаат за креирање на вашата колекција SMOOSHINS како и додатоци за украсување.

По обликувањето ги украсувате со приложените додатоци и создавате ваш уникатен SMOOSHINS карактер 💖

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.