Zoomer Hungry Bunnies Гладни Зајчиња

2290ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 6699 Категории ,

Опис

Ном, ном, ном 🐰 Гладните зајчиња пристигнаа и кај нас! Посвоете си едно вакво слатко милениче и размазете го со слатки вкусни ужинки!
На избор ви се повеќе од 80 оброци, од морковчиња до сладоледи 🥕🍦 а можете да ги креирате и самите ✂️🖍
Штом зајчето ќе се најаде ќе ве награди со шарени конфети, песничка и смеа🐰🐰

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.