Кекилу СЕТ – Kekilou K-Vanity Mini Playset

790ден 650ден

внеси »
Шифра на производот 20002 Категории , , ,

Опис

Кекилу е мини кукла поставена со сјајно куферче.
Магична масичка за разубавување со огледало и мини кукла која се претвора во сет за шминка за девојчиња.
1. Притиснете го копчето за да го отворите комплетот за игра.
2 …. откри маса за шминкање, мини-кукла и сет за шминка за девојчиња.
3. Ставете ја куклата во комплетот и огледалото ќе светне.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.