Baby Born Surprise бебе изненадување

890ден

внеси »
Шифра на производот 904060 Категории , , ,

Опис

Погледнете што донесе штркот! Baby Born бебенце- изненадување!
Повеќе од 10 возбудливи изненадувања за откртивање!
Малото бебенце може да пие вода и да ја влажни пелена.
Има 12 различни симпатични куклички.
Сетот вклучува кукла од 11 сантиметри, тематска наметка, шише, цуцла
и извод од матична книга на родените.
димензии: 23 x 10 x 6.5 cm

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.