L.O.L. Surprise! – LOL Bubbly Surprise ЛОЛ срце

2290ден

внеси »
Шифра на производот 440019 Категории , , ,

Опис

L.O.L. Surprise! – Bubbly Surprise се новите L.O.L. неверојатни водени сетови со многу изненадувања 💦
Секој сет оди во слатко куферче во кое се наоѓаат 6 топчиња со различни додатоци и аксесоари од кои дел се скриени во кинетички песок, и шарена водена бомба која откако ќе ја растворите во вода открива срцеста кутија во која се наоѓа вашата L.O.L. кукличка и нејзиното милениче✨🐶

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.