L.O.L. Surprise! – LOL Makeover Series Hairgoal ЛОЛ со коса

1150ден

Пристигна новиот серијал од колекција на L.O.L. Surprise! – Makeover Series Hairgoals🎊
Овој пат L.O.L. кукличките се секоја со уникатна и различна фризура од вистинска шарена коса и многу нови додатоци💇‍♀️✨
12 нови куклички со 12 нови изненадувања за вашите девојчиња🎀

внеси »
Шифра на производот 440017 Категории , ,

Опис

Пристигна новиот серијал од колекција на L.O.L. Surprise! – Makeover Series Hairgoals🎊
Овој пат L.O.L. кукличките се секоја со уникатна и различна фризура од вистинска шарена коса и многу нови додатоци💇‍♀️✨
12 нови куклички со 12 нови изненадувања за вашите девојчиња🎀

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.