Lol Surprise Lil Sisters ЛОЛ топче со 5 ЛИЛ изненадувања

739ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 0319 Категории , , ,

Опис

Отворете го ЛОЛ тошчето и ќе најдете 5 L.O.L изненадувања.
Дали ќе добиете слатко милениче за Лил или Лил Сис? Или можеби братчето на Лил?
Додадете вода и следи ново изненадување – промена на бојата.
5 изненадувања:
(1) тајна порака,
(2) налепници,
(3) додаток,
(4) додаток,
(5) Лил.
димензии: 8,1 x 8,4 x 8,4 cm

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.