LOL Surprise LILS Makeover ЛОЛ цилиндер со ЛИЛ кукличка или ЛИЛ милениче

699ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 6244 Категории , , ,

Опис

LOL цилиндар во кој ќе најдете ново LOL изненадување.
5 нивоа на забава и изненадувања во секое LOL Surprise Lils.
Дали ќе добиете домашно милениче или мала сестра? Или дури и мал брат?
димензии: 7.1 x 7.1 x 7.1 см

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.