Na Na Na Surprise 2-in-1 Soft Fashion Doll Glam Series

2290ден

внеси »
Шифра на производот 575139 Категории , ,

Опис

Na Na Na Surprise 2-in-1 -Глам кукла со чанта, асортиман

Добивате комплет 2 во 1 со модна кукла плус колекционерска чанта со металик ткаенина! Подигнувајќи ја брилијантноста на следното ниво, серијата Glam содржи привлечни метални ткаенини на куклата и чантата. Чантата е инспирирана од животни – има удобен, симпатичен животински облик кој може да се закачи за ранец или поголема чанта. Куклите Na Na Na Surprise се првите меки, позитивни модни кукли со печатено лице и модни детали. Серијата Glam вклучува 6 шармантни меки модни кукли и чанти направени од металик колекција.

Цената е за 1 парче.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.