Дрвена едукативна играчка – Sevi дрвена количка со глувче

690ден

внеси »

Опис

Тркачки автомобили Севи, глувче.

Овој убав автомобил, чиј дизајн наликува на автомобили во Формула 1.

Аавтомобилот може да се расклопи и повторно да се спои по желба.

Одлична игра за развој на рачни вештини и забава.

Сите употребени бои и материјали се нетоксични.

Материјал: Дрво
Големина на кутијата: 9,5 × 12 × 15,5 см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.