Летало со далечински управувач – AIR HOGS SWITCH BLADE

2790ден 1990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 7881 Категории , ,

Опис

AIR HOGS SWITCH BLADE- е уникатно возило, со кое можете да се тркате со возење и летање – Switchblade Ground и Air Race Heli .Се одликува со жиро-стабилизација за стабилен лет со високи перформанси и спојлери прилагодени за тркање. Претекнете ги пријателите и кога некоја пречка ќе се најде на вашиот пат, само преминете од земјен во режим на летање ! Switchblade е наменет за возраст од 8+ и работи со 4 АА батерии (батериите не се вклучени).

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.