Glo Racer Pull Back количка со промена на светло и звук

790ден

внеси »
Шифра на производот 84515 Категории ,

Опис

*Количката се движи до повлекување наназад “Pull back”;
*Промена на боја;
*3 сватлосни ефекти;
*3 звучни ефекти;
*”Try me” функција;
*Гумени гуми.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.