R/C EXCAVATOR -Градежно возило расклопливо со ефекти

1390ден

Производот е распродаден

Шифра на производот ОТ0093 Категории ,

Опис

Градежно возило со звучни и светлосни ефекти кое можете сами да го склопите/расклопите.

Возилото може да се расклопи и повторно да се состави со помош на вклучениот специјален електричен шрафцигер, кој исто така служи како контролер со фреквенција од 2,4 GHz. Големина на автомобилот околу 24 см. Работи со батерии: 4 x 1,5V AA (не се вклучени).

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.