Џенга игра – Simba Toys Eichhorn Jenga

690ден 590ден

внеси »
Шифра на производот 4609 Категории ,

Опис

Дрвена кула Џенга со 57 дрвени елементи.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.