Дрвена едукативна играчка – Sevi Sorting Pot

1490ден

внеси »
Шифра на производот 82728 Категории , , , ,

Опис

Дрвена играчка за сортирање на Севи

Што ќе зготвите денес?

Ставете ја секоја состојка на соодветниот простор, измешајте ги сите состојки со лажица и преправајте се дека сте готвач кој готви различни рецепти.

Сетот содржи: 10 дела.

Големина: 23 x 11 x 17 см.

Материјал : дрво

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.