Машина за тестенини / Ultimate Pasta Maker

1590ден

внеси »

Опис

Со оваа едноставна за употреба машина можете да правите тестенини заедно со вашите деца и тоа во три различни облици 🍝 Забавна и безбедна активност за сите возрасти 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.