Peppy Pets Плишано кученце што оди со каивче – мопс

1690ден

внеси »

Опис

Peppy Pets – Кадифен миленик за прошетка надвор – мопс.
Кученцето започнува да оди реалистично кога ќе го повлечете каивчето.
Ова кученце сака да се гали и гушка и ќе биде најдобриот пријател на вашето дете.
Играчката не работи со батерии.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.