Samby Интерактивно Куче Самби

3490ден

Производот е распродаден

Опис

Самби е симпатичното интерактивно кученце.
Погалете го Самби по главата и тој ќе седне, ќе ја движи опашката, главата и ќе лае.
Кога го ставате поводникот, допрете го сензорот од десната страна и Самби ќе лае среќно, тресејќи ја главата
и ќе ја мавта опашката. Видете колку е среќно што оди на прошетка!
Плеснете со рацете и Самби ќе започне да оди, а потоа застане и ќе лае.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.