Автомобил со акумулатор 6V и далечинско

10990ден 8990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 7577R Категории ,

Опис

Моделот RS45 е детски автомобил со акумулатор.
Развива одлични моторни вештини, координација и концентрација.
Малиот возач ќе ужива во магијата на возењето, а исто така и вие со него.

-Далечинско управување ( контрола на родителот )
-Батерии: 6V 4.5AH
-Музичка, светло
-Носивост до 25 кг
-Брзина: 3,4 км / ч
-Димензии: 105x61x45cm

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.