Детско АТВ со акумулатор 6V – Quad Wrestler 6V

6990ден

внеси »
Шифра на производот 124 Категории ,

Опис

Стабилни тркала што ќе го направат вашето дете да ужива во многу удобно возење и максимална безбедност.
Моторот достигнува брзина од 2,5 км на час;
возилото е опремено со акумулатор од 6 волти, полнач;
6-волтен моторен и термички осигурувач за дополнителна безбедност;
на десната педала има забрзувач; електрична сопирачка;
Максимално оптоварување: 50 кг.
Димензија на кутијата: 59/35/31
Димензија: 60/48/50
Производител: Injusa, Шпанија

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.