Игра Перплексус мини Perplexus Mini

450ден

внеси »
Шифра на производот 0385 Категории ,

Опис

Perplexus ќе ве збуни и воодушеви со исто време.
Маневрирајте го топчето низ лавиринтот со стапици, пресврти, мостови и други пречки.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.