Машина за правење шеќерна волна

2990ден 2290ден

Производот е распродаден

Опис

Сакате да правите вистински шеќерни слатки заедно со вашите најмали? Со оваа детска машина за шеќерна волна е тоа едноставно и безбедно, а забавата е загарантирана!

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.