Полициско АТВ со акумулатор 6V – Trimoto Samurai Police 6V

7990ден

внеси »
Шифра на производот 129 Категории ,

Опис

Полициско АТВ со акумлатор од 6V со сирена што трепка и прави звуци.
Моторот достигнува брзина од 2,5 км на час; има акумулатор од 6 волти, полнач;
6-волтен моторен и термички осигурувач за дополнителна безбедност;
на десната педала има забрзувач; електрична сопирачка;
Максимално оптоварување: 25 кг.
Димензија на кутијата: 59/35/31
Димензија: 61/52/49,5
Производител: Injusa, Шпанија

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.