Топка кенгур за скокање со уши 50cm – Jungle Kangaro MONDO

460ден

внеси »
Шифра на производот 06601 Категории , , ,

Опис

Седнете на топката, скокајте и балансирајте;
45-50 см;
Максимално оптоварување: 50 кг.

димензија на производот:  17.5/8/22

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.