Bakugan Starter-Бакуган Стартер

1590ден

внеси »
Шифра на производот 6045144 Категории ,

Опис

Овој сет вклучува:

  • 3 Bakugan топчиња
  • 6 карти
  • 6 Bakugan дискови

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.