Pocket Titans Џебни Титани

499ден

внеси »

Опис

Добредојдовте во светот на џебните Титани!

Изградете го својот титан робот, проширете ја својата база од 12 потполно различни роботи и комбинирајте ги различните кутии градејќи уникатен свет за вашите Титани.

Страните на секоја коцка се компатибилни со другите коцки што му овозможува на детето да биде креативно и само да гради.

Роботите можат да се конструираат во 3 димензии.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.