Bakugan Battle Arena-Бакуган битка арена

2290ден 1690ден

внеси »

Опис

Овој сет вклучува:

  • 1 арена
  • 1 Bakugan топче
  • 2 карти
  • 2 Bakugan диска

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.